Home


Misja:
Misją firmy MAEM jest oferowanie klientom najlepszej alternatywy wśród zamienników oryginalnych części do różnych urządzeń wyposażenia statków.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy niezależnym producentem zamienników do różnych urządzeń maszynowni statków. Specjalizujemy się w urządzeniach do oczyszczania paliwa, oleju oraz filtracji. Wieloletnia aktywność biznesowa pozwoliła nam przekształcić się w cenionego i uznanego producenta  zamienników na całym świecie. Przez ten okres dostarczyliśmy setki tysięcy różnorodnych części zamiennych na tysiące statków wszystkich typów.
Jesteśmy w stanie zaprojektować, odtworzyć i wyprodukować każdy, najbardziej nawet skomplikowany element w najwyższych klasach tolerancji wymiarowych - od najprostszych podkładek i uszczelek aż po najbardziej skomplikowane, wysokoobrotowe elementy wirujące.

Zobacz jak pracujemy


Dlaczego MAEM?
Ponieważ każdy klient ma pełne prawo do niezależnego wyboru pochodzenia części zamiennych i własnej opinii nt. ich jakości.

 
The choice is yours…                     

      MAEM. The Smart Value.

 

News


18/06/2018

Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznych targów Posidonia. Z przyjemnością wspominamy wszystkie inspirujące rozmowy biznesowe, w których mieliśmy zaszczyt wziąć udział. Cieszymy się, że oferta naszych produktów wzbudziła tak duże zainteresowanie.

Zapraszamy ...

Copyright by MAEM © 2018. All rights reserved | Disclaimer